معرفی پرسپ

موضوع عکس: معرفی پرسپ

معرفی استارپ آپ پُرسَپ

سلام دوستان

 

امروز میخوام شما رو با استارت آپ جدیدمون پُرسَپ آشنا کنم.

پرسپ محصولی است حاصل تقریبا یک سال و نیم کار و بررسی کار فنی و آزمون و خطا های بیشمار...

پرسپ از ابتدا برای من بصورت یک پروژه جالب برای پاسخگویی خودکار به سوالها مختلف، شروع شد. دقیقا چیزی شبیه به واتسون (خوب اولش که این طور فکر میکردم   ) .laugh پرسپ نام های متعددی رو به خودش دیده دانا ، پرسا و در نهایت پرسپ . هسته اصلی این پروژه توسط من و استاد بزرگوارم دکتر سید سعید میرکمالی تشکیل شده. ما امیدواریم که بتونیم با گسترش این برنامه و رفع ، کم و کاستی های پرسپ تجربه لذت بخشی رو برای کاربرهای عزیزمون ایجاد کنیم، پرسپ با ایجاد دریچه ای برای ارتباط بین کاربران و متخصصان امیدواره در ارتقاء سطح فرهنگی و دانش علمی جامعه تاثیر مثبتی بزاره.

 


اما برگردیم سراغ پرسپ ! چیزی که من همیشه در پرسپ دنبالش بودم "هوشمندی" بود و الان تا حدودی میشه گفت که زیر بنای اصلی این کار ساخته شده هرچند که هنوز راه زیادی باقی مونده. اما پرسپ دقیقا چیه؟! خوب همون طور که از اسم این اپلیکیشن مشخصه این کلمه برگرفته از پرسش و پاسخ به سوالهاست. پرست پل واسط بین متخصص های زمینه های مختلف با کاربران عادی هست بطوری که کاربرها می تونن سوالهای خودشون رو مطرح کنن و متخصص ها جواب سوالهای مطرح شده رو ارسال کنن..

خوب تا اینجا شاید از خودتون بپرسید که چه فرقی با فروم ها و انجمن ها و سایت های دیگه داره؟!

 

این تفاوت ها رو میشه بصروت خلاصه این طور گفت:

  1. شما قبل از دریافت پاسخ خودتون میتونید رزومه و سابقه اون متخصص رو ببیند. چیزی که در فروم ها و انجمن ها عملا غیر ممکنه!
  2. متخصص های پرسپ همگی از فیلتر هایی رد میشن و چهره های شناخته شده ای هستند.
  3. داخل فروم ها و انجمن ها، شما ممکن است چند روز منتظر جواب باشید اما داخل پرسپ پاسخ خودتون رو میتونید داخل چنددقیقه یا حتی چند ثانیه دریافت کنید.
  4. از خوبی های پرسپ اینکه، متخصص ها می تونن برای سوال هایی که دوست ندارند رایگان جواب بدن پیشنهاد وجوه نقد ثبت کنن.
  5. نظر های غیر کارشناسی و یا پاسخ های نامربوط از افراد عادی رو اصلا دریافت نمی کنید! پاسخ های پرسپ همشون توسط کارشناس های اون حوزه ارسال میشه.

خلاصه اینکه تفاوت اون خیلی زیاده. اما هنوز اول راهه و کلی قابلیت و ویژگی قراره به برنامه اضافه بشه.

 

سایت معرفی: اینجا

دانلود برنامه:

 

 

 

 

سید امیر احمدی
ارسال شده به وسیله: سید امیر احمدی

او دانشجوی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار است. برنامه نویسی با زبان های مختلفی را تجربه کرده است. او مدیر وبسایت آیتیوم است.دارای دواختراع ثبت شده در زمینه های الکترونیک و مکانیک میباشد. همچنین او برنامه نویس ارشد در دو استارت آپ می باشد.

نظرات کاربران

    هیچ کامنتی وجود ندارد

ارسال نظر

تصویر رو برو را وارد کنید!